Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

dolma yemek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

dolma yemek için toplam 3 yorum yapıldı

nilüfer
annem mutfakta misafirler için yemek hazırlıyordu. ben de kardeşimle birlikte masaya oturdum ve bana iki tane, kardeşime de bir tane dolma verdi. ben bir tanesini yedikten sonra diğerini kardeşimin tabağına bıraktım.
Hendek
bir arkadaşımın annesi beni yemeğe davet etti. yanımda kız arkadaşımla birlikte kapılarını çaldık. bizi mutfağa doğru götürdü ve masanın üzerine yemekleri hazırlamıştı. çok çeşitli yemekler vardı ama ben tabağıma dolmalardan alıp yemeye başladım. dolma yemek hayırlı mı yorumlanır?
Şener Şirin
çok acıkmış bir şekilde eve gelmiştim. kapıyı çalar çalmaz annem açtı ve mutfaktan yemek kokuları geliyordu. masaya oturup annemin yemeği getirmesini bekledim. ama yemek hala pişmeye devam ediyordu. biraz bekledikten sonra tencerenin içerisini açtım ve kırmızı renkte biberlerden yapılmış dolmaları gördüm. kırmızı biber dolmasından tabağıma iki tane aldım ve yemeye başladım. çok acı olduğu için hepsini bitiremeden kalanını çöpe attım. tencerenin içindeki dolmaları da acı olduğu için çöpün içine döktüm. balkona atlayıp gelen bir kedinin çöpün içinden dolmaları yediğini gördüm. ama kedi birden bire benimle konuşmaya başladı ve dolmalardan yediği için mutluydu. karışık bir rüya olduğunu düşündüğüm için anlamını merak ediyorum ve yorumlarsanız çok sevinirim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste dolma yemek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)