Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

dişin yerinden çıkması rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

dişin yerinden çıkması için toplam 5 yorum yapıldı

Egomick
Ağzımın alt tarafınında öndeki dişim böyle öne soğru geliyor. Ben de elliyorum dişimi ve elime geliyor yani yerinden çıkıyor..
Aysel
Merhabalar. Rüyamda On dışımın sol iki yanındaki disim bir anda düştü. Elime aldım doktora gidip yaptırayım diye. Sonra baktım onun yanındaki iki dışım de yokmuş önceden. Kendimi kötü hissettim üç tane disim yok diye. Açıklamasını yaparsaniz çok sevirim. şimdiden tesekkur ederim
eliz
rüyamda yemek yerken birden bir acı hissediyordum. sonra yemeği tekrar çıkardım ve dişlerimin yerini kontrol ettim. dişlerimden iki tanesi yerinden çıkmıştı ama hiç kan akmadı.
Ayhan
rüyamda masada oturmuş yemek yiyorduk. ailemden herkes oradaydı ama sadece babam yoktu. babamın nerede olduğunu sormak için konuşmaya başladığımda dişim birden yerinden çıktı. ağzımın içerisinde dişimin olmadığını hissettim ve ağzımdan çıkan dişi masanın üzerine bıraktım. dişin çıktığı yerden kan akmıştı ve masanın üzerinde kan damlaları vardı. kapı birden açıldı ve içeriye babam girdi. dişimin kanadığını fark etmişti ve yanıma yaklaşarak dişimi masanın üzerinden alarak çöpe attı. çöpün içerisinden dişimi bulmak için uğraşıyordum. kızmıştım ve üzülmüştüm ama dişimi bulmaktan da vazgeçmemiştim. tam bulduğum anda yeniden yerine takmaya çalışıyordum. ama birden dişimin kırıldığını gördüm. dişimin çıktığı yer ise bomboş kalmıştı. büyük bir üzüntü duymuştum ve kendime gelmekte zorlandığım bir rüyaydı. çünkü dişimin yerinden çıkması beni korkutmuştu. bu rüyamın manası ne olabilir?
ismail
Ruyamda bir tarla gibi bir yerde oluyorum. Yanimda vefat eden babami goruyorum. Oturmus yerde bir seyler yerken bir anda dişimin yerinden çıktığını goruyorum. Babam hemen disciye gidelim diyor ama ben onemli degil zaten hep oluyor boyle diyorum. Sonra uyanmisim

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste dişin yerinden çıkması rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)