Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

derisi yüzülmüş insan görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

derisi yüzülmüş insan görmek için toplam 4 yorum yapıldı

tural
mrb.. ruyamada çok sayda inek gordum ve ineklerden biri hastalanmisti komşumuz benden o inegi kesmemi istedi bende gidip ineği kesmek istediğimde rahmetli dedemgilin balkonlarinda ineği bir adamin kestigini gordun bacaklarindan yukardan aşaği asib kafasini kesmiştiler.. ve birden o inek değişilib bir insan oldu derisi yuzulmuş bir erkek kalibli bir erkek idi ama olmemişti dizleri uzerinde oturmuş devamli tükürüyodu yere ama iç organlari gozukuyodu elleri arkasinda bağli gibi duruyodu etrafimda tanimadiğim adamlar dolaşiyodu sanki bende bu adama yardim edelim dedim herkes ölüyo zaten baksana diyodu bana ama adam sık sık tükürüyo başini aşagi eymiş dizleri uzerinde vucudunda da deri kalmamişdi.. tükürüğü kan değildi normal beyaz tükürükdü.. ve ben en sonda doktor aramak istedim telefonla lakin ne kadar çabalasamda ne doktor ne de hastane ariya bildim..
Orkide
Rüyamda bir mağarada derisi yüzülmüş ve kaskatı olmuş insanlar gördüm bende o mağaraya gidip onları seyrediyorum
ceyda
rüyamda birisine işkence yapmak için bacağının derisini yüzdüklerini gördüm
Rabia
Bir bayan doktor sedyenin üzerindeki adamın derisini yüzüyordu ve adam sağdı hiç sesini çıkarmıyodu kadın da yüzmeye devam ediyordu derisini

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste derisi yüzülmüş insan görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (110)