Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

denizde balıklar görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

denizde balıklar görmek için toplam 2 yorum yapıldı

naci
rüyamda abimleri ziyarete gidiyorduk. ailecek arabanın içerisinde giderken birden bir deniz kenarında dinlenmek için durduk. arabanın bagajından olta takımını çıkardık ve denizin içerisindeki balıkları avlamaya başladık. o esnada abimler de yanımıza geldiler ve onlar da denizin içerisindeki balıkları görüp bize söylemeye başladılar. çünkü su çok temizdi ve balıklar çok net bir şekilde görünüyordu. biz de babamla denizdeki balıkları avlayıp bir kovanın içerisine koyuyorduk. hem abimlere, hem de bize yetecek kadar balık avlamak istiyorduk. ama denizin içerisindeki balıklar o kadar çoktu ki kova dolar dolmaz biz de denizin kenarından uzaklaştık ve tekrar aynı yere gelmeyi düşünerek oradan arabaya binip eve doğru gittik. bu rüyamı benim için yorumlarsanız sevinirim.
Süleyman
Rüyamdan çok güzel uyandım çünkü çok temiz bir suyun olduğu denizleri gördüm. ölen babamla birlikte denizin içerisindeki balıkları izliyorduk. Yanımızdaki kişiler balıklardan tutmaya çalışıyorlardı. Ama biz tutmadan sadece izliyorduk. Su çok parlaktı ve adeta denizin dibine kadar balıkları izleyebiliyorduk. Yanımda babamın olmasından dolayı da kendimi çok iyi hissediyordum. acaba bu rüyanın anlamı nedir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste denizde balıklar görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)