Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

çay bardakları görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

çay bardakları görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Demre
işyerimde mutfak kısmında çay yapmak için çaydanlığın içerisine su doldurdum. suyun kaynamasını bekliyordum ve içerisine birkaç kaşık çay atmıştım. çayın demlenmesini beklerken diğer yandan tepsinin içerisine çay bardaklarını dizmeye başladım. sayı olarak ondan fazla çay bardağı vardı. yanıma bir yardımcı daha geldi ve bir bayan arkadaş vardı yanımda. ben çayları doldurmaya çalışırken oda tepsiyi tutuyordu. birden tepsi içerisindeki tüm bardaklar düşmeye ve kırılmaya başladı. ayaklarıma doğru gelen sıcak çayın canımı yaktığını hissettim. çay bardakları kırılmış bir şekilde yere dağılmıştı. ben de temizlemek için koşarak süpürge getirmek için odadan çıktım. geldiğimde ise çay bardaklarının parçalarının bir yerde toplandığını gördüm. bunu atmak için uğraşırken elime çay bardaklarının parçaları batıyordu. parmaklarım kanamamıştı ama kesikler oluşmuştu. o an uyandığımı hatırlıyorum ve etkilendiğim bir rüya olduğu için aklımdan çıkmıyor. bu rüyamın ne anlama geldiğine dair bana bir fikir verebilir misiniz?
Hayri Şentürk
rüyamda ailemle kahvaltı masasında oturuyorduk. tabaklarda yiyecek kalmamıştı ama çay bardakları dolu bir şekilde duruyordu. çaylarını neden içmediklerini sordum ama bana cevap vermediler. oturdum ve önümdeki çay bardağını içmeye başladım. çayı yarıya kadar içtim ve sonra masanın üzerine çay bardağını bıraktım. diğer çay bardaklarını toplamak için ayağa kalktım ama bir tanesini düşürüp kırdım. bu rüyama yorum yapar mısınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste çay bardakları görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)