Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

canlı balık görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

canlı balık görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Turan
rüyamda pazar yerinde dolaşırken balıkların bulunduğu yere geldim. herkes poşetlerin içindeki balıkları alıp gidiyordu. ama ben canlı olan balıkların içerisinden seçtiğim bir balığı istedim. canlı balıkların içerisinden çıkarmaya çalıştıkları renkli kuyruklu balık için bir süre bekledim. ama bana farklı üç tane balık verdiler. ben de bunları canlı balıkların bulunduğu alanın içerisine bıraktım. canlı balıkları poşete alarak oradan uzaklaşırken uyandım.
Nigar Sezer
rüyamda büyük bir akvaryumu evin içerisine yerleştirmeye çalışıyordum. uygun bir yeri bulduktan sonra içerisine suyunu doldurdum ve canlı balıkları da attım. ama içerisindeki bir balık diğer tüm balıkları yedi ve tek bir tane canlı balık kalmıştı.
Bahtiyar
bir sahil kenarında canlı balıkları tutan kişileri gördüm. yanlarına yaklaştım ve ben de balık tutmak istediğimi söyledim. bana yardım edecek birini buldum ve birlikte balık tutmaya başladık. bu kişiyi daha önce hiç tanımıyordum. çok sevinçliydim ve canlı balıkları tuttuğumu gördüm. ama içlerinden bir tanesi denize yeniden düştü. onu bulmak için ben de denize atladım. balıkların peşinden gitmeye başladım ve çok renkli balıkları gördüm. elimle balık tutmaya çalışıyordum. rüyam olumlu mu tabir edilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste canlı balık görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1300)