Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

camiye gitmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

camiye gitmek için toplam 2 yorum yapıldı

eylül paşa
rüyamda kendimi eski bir evin içinde görüyorum. kapı çalıyor ve ölen dedem beni camiye götürmek istediğini söylüyor. yanında gidiyorum ve yeşil bir kapıdan içeri giriyoruz. içeride çok sayıda erkeğin namaz kıldığını görüyorum. ben de dedemle birlikte caminin içinde namaz kılmaya başlıyorum.
gamze
rüyamda ramazan ayında oruç tutuyorduk. iftarı yaptıktan sonra camiye gitmek için kalabalık bir şekilde yola çıktık. yürüyerek caminin yanına geldik. cami kapısından içeri girerken çok dua ediyordum. sürekli olarak bir şeyler söylüyordum ve dualarımın kabul olması için adeta yalvarıyordum. caminin içerisi tıklım tıklım doluydu ve bir köşesinde namaz kılmaya başladık. ben herkesten önce namazımı kılarak beklemeye başladım. herkesle birlikte dua ederken gözlerimden yaş akıyordu. bu rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste camiye gitmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2400)