Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

boğulan birini kurtarmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

boğulan birini kurtarmak için toplam 2 yorum yapıldı

Dincer
3 4 arkadaşımla denizin kenarında kayaliklarin ordan diger tarafa geçiyorduk. Geçerken uzaktan bir geminin batmak uzere oldugunu gördük fakat yapicak bisey olmadigi icin izlerdik ve nasil olduysa birden önümüzde biti vardı ve insanlar suyun içine battı.bir arkadaşım hemen suya atladi ve birini suyun dininden çıkarttı .ben korktum atlamdim ve sonra çevredeki insanlari cagirdim ve onlarda denize atladılar suyun dibinde 5 yaslarinda bir cocuk oldugunu ve onu kurtarmaya çalıştıklarını gördüm
Helin
Küvettin içinde kolluklarla birlikte yüzen bir bebeği izlerken boğuldu ve ben onu kurtarmaya çalıştım bi kez hayata döndü sonra tekrar öldü arkamdan konuşan bi ses vardı küvette yüzen bebek boğularak öldü kurtarılmaya çalışırken 1 kez hayata döndü sonra tekrar öldü. Kadın bunları söylerken ben bebeği kurtarmaya çalışıyordum arkamdaki ses bebek öldü dediği gibi bebek öldü ama halla nefes alıyordu zorlu bi şekilde ama gözleri kapalıydı hep.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste boğulan birini kurtarmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)