Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

birinin dövüldüğünü görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

birinin dövüldüğünü görmek için toplam 3 yorum yapıldı

maviii
Kendi evimizde çok eskiden tanıdığımız bir komşumuzu kocası çok kötü bir şekilde dövüyordu annem araya girdi adam annemi bir odaya kapatıp onada vurmaya başladı ben sadece bağırıyordum sonra annem yanıma geldi yüzünde bir iki küçük morluk vardı ağlıyordu.aynı zamanda bir köpekle ilgili bir durum hatırlıyorum köpek kayıptı sanırım.
Hamra
Rüyamda annem ben halam eşim eşimin annesi vardı ben,onların yanında değildim,üst kata çıkıyordum.onlar konuşurken kocamın annemin burnuna vurduğunu duydum,koşarak annelerin yanına indim...ve eşimi ordan kovdum ve öyle uyandım...
Şahsi
Rüyamda bi evin bacasındayım çığlık atan bi kızın sesini duydum baba yapma diye bağırıyodu ağlayarak annesini dövüyodu babası uçarcasına bacadan aşağı doğru indim kadını kurtarmak için çok koştum adamın elinden kurtarmak için evin önüne geldiğimde adam kadını evin içine saçından tutarak girdiriyodu yetişemedim ama yardım edin diye bağırdım bşka bi adam hemen içeri daldı ve adamın elinden karısını aldı sanırım tam o anda uyandım.Allahım hayra çıkarsın ne anlama geliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste birinin dövüldüğünü görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (720)