Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

birini hastanede görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

birini hastanede görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Hüseyni
Yeni yapılmış bir hastanedeyim. 8.katında alışveriş yapabileceğim söyleniyor. Asansörle çıkıyorum. Küçük küçük dükyanlar da hediyelik eşyalar satılıyor. En sonda köşedeki dükyan kalabalık o dükkanın önünde gidiyorum. Kalabalık içinde 2 sene kanserden vefat eden sevdiğim bir arkadaşı görüyorum. Oda beni görünce birbirimize bakakalıyoruz. Hiç bir şey konuşamadan birbirimize sarılıyoruz. Bayağı etkilendim. Yorumlarsanız sevinirim
İlgar
Bir hastane ortamında bana karşı yanlış yapan ve kötülük yapan tanıdığım hocamı gördüm . Ben ona karşı çok ilgisizdim ama o bana bakıyordu . Sonra bir an ona döndüğümde ciğerim çıkıyor dedi . Başta umursamadım, sonra biran merak ettim acaba sağlık problemi mi var, hastanedeki koltuka oturdum , bu hastanede mi çıkaracaklar ciğerini sordum , gelip koltukta yanıma oturdu , evet dedi burada çıkaracaklar dedi ( Rüyamın ortamı sanki ikimizde başka birisi için hastanede bekliyormuşuz gibiydi )

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste birini hastanede görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (170)