Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

bebek emzirdiğini görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

bebek emzirdiğini görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Eylül Hendek
rüyamda çok güzel bir erkek bebeğini gördüm ve yeni doğmuş gibiydi. ama benim kucağıma vermişlerdi. ağlamaya başlayınca nasıl susturacağımı bilemediğim için bebeği emzirmeye başladım.
zeki
çok küçük bir kız bebeğini kucağıma vermişlerdi. çok ağlayınca ne yapacağımı şaşırdım. bebeği önce emzirmeye çalıştım ama süt gelmeyince emzik verdim.
Almeda Yöndem
rüyamda eşimi gördüm ve kucağında yeni doğmuş bir bebek vardı. bu bebeğin kimin olduğunu sorduğumda bizim dedi. çok sevinmiştim ve sevinçten ağlıyordum. sonra benim gözyaşlarımı sildi ve bebeği benim kucağıma bıraktı. yüzüne baktığımda bembeyazdı ve sarı saçları vardı. çok sevmiştim ve sarılıp duruyordum. sonra birden ağlamaya başladı ama nasıl susturacağımı bilmiyordum. acıktığını düşünerek emzirmek istedim. sonra tahminim doğru çıktı ve gerçekten emerken sustu. gözlerini birden yavaşça kapadı ve kucağımda emerken uyumaya başladı. onu yerine yatırmak için ayağa kalktım ama memeyi bırakmıyordu. sonra kucağımda sallayarak biraz daha emzirmeye devam ettim. çok acıkmıştı ve uyuduğu yerde emmeye devam ediyordu. bu rüyam acaba nasıl yorumlanır?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste bebek emzirdiğini görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1300)