Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

bebeğin konuşması rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

bebeğin konuşması için toplam 3 yorum yapıldı

Semiha
rüyamda çok tatlı bir kız bebeği gördüm. henüz çok küçüktü ama bana baktıkça gülüyordu. sonra yanına doğru gittim ve bana beni kucağına al dedi. ben de dediğini yaptım ve bana sımsıkı sarıldı. onu da alıp evden çıktım ve nereye gideceğimi bilmeden yürümeye başladım.
kasapoğlu
rüyamda arkadaşımın bebeğinin olduğunu duydum. ziyaretine gittim ve bebeği kucağından alarak sevmeye başladım. başka bir odaya götürdüğümde benimle konuşmaya başladı. yeni doğan bir bebeğin konuşmasına çok şaşırdım. ne dediğini anlayamamıştım ama sonra kucağımda uyuyakaldı. bu ne demektir?
erdoğan
Rüyamda abimin eşinin bebeği oluyordu. Hala olduğumu gördüm ve mutluluktan ağladım. kucağıma aldığımda bana bir şeyler söylediğini duydum. Yeni doğan bebeğin konuşması beni rüyamda çok şaşırttı ve dikkatlice dinledim. ama uyandığımda ne dediğini hatırlamıyordum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste bebeğin konuşması rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)