Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

at arabasına binmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

at arabasına binmek için toplam 3 yorum yapıldı

karanfil mehmet
rüyamda yarı yolda kalmıştım. arabamız bozulmuştu ve bu yüzden yürüyerek gitmek istemiyordum. bavullarım ve valizlerim çok fazlaydı. sanki uzak bir yerden ailemin yanına gidiyor gibiydim. yoldan bir at arabası geçiyordu ve ben de durdurdum. üzerine binerek tüm eşyalarımı yükledim ve evi tarif ediyordum. ama at arabası çok hızlı gidiyordu ve ben de evin yollarını bulamıyor gibiydim. bunun anlamını söyleyebilecek birisi var mı?
Işılay Osman
rüyamda arabamın tekeri patlıyor ve yolda kalıyordum. sonra oradan geçen bir at arabasını çağırdım. eve gitmek için at arabasına bindim. bir süre sonra at arabasını kendim sürüyordum.
adil yılmaz
rüyamda pazardan çıkmak üzereydik. arabamın anahtarını kaybettiğimi gördüm. eve nasıl gideceğimizi düşünürken at arabalarını gördük. hemen bir tanesinin yanına gittik ve tüm eşyalarımızı yükleyip at arabasına bindik. bizi asfalt yol üzerinde çok hızlı bir şekilde götürüyordu. bazı eşyalarımız yere düşse de sesimizi çıkarmıyorduk. tam evin önüne geldiğimizde eşyaları indirdim ve ben at arabası ile yola devam ettim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste at arabasına binmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)