Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

amca kızı görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

amca kızı görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Nezihe
rüyamda amcamın kızı ile birlikte bizim evde oturuyorduk. amcamın kızı bir fincan kahve getirdi ve onu içtim. sonra eski günlerden konuşurken birden ağlamaya başlamıştık.
nergis
merhabalar. Aslında babamın kardeşi ya da kardeşleri yok. Dolayısıyla bir amcam ya ve kızları da yok. Uzun zamandır rüya görmüyordum bu gece uzunca sayılabilecek bir rüya gördü. Bütün sülale toplanmışız. Tanıdık tanımadık ne kadar hısım akraba var ise bizim bahçeye gelmişler. Sanki bir düğün ya da bayram havası ortama hakimdi. Hava çok güzeldi ve toplandığımız alan yeşillikler içerisindeydi. Her taraf gül kokularıyla bezenmiş ve rengarenk duruyordu. Küçük çocukların ellerinde değişik bitkiler var ve onlarla birlikte bahçede oyunlar oynuyorlardı. Sonra rahmetli dedem geldi. Bana döndü ve bak kızım bu senin amcan ve yanındaki de amcanın kızı dedi. Ben de benim kuzenim yokki dede dedim. O da bana biraz kızgın bir ifade ile artık var kızım, bundan sonra böyle olacak dedi. Ben ağlamaya başladım ben kuzen istemiyorum diye. Sonra uyanmışım. Abdest aldım tekrar uyudum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste amca kızı görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)